Yenimahalle İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Yenimahalle 2.El Beyaz Eşya

Yenimahalle İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 0535 846 20 02Yenimahalle ikinci el beyaz eşya alanlar olarak hizmet sunan firmamız ikinci el olarak her türden beyaz eşyalarınızı satın almaktadır. Firmamız gerek buzdolabı gerekse bulaşık, çamaşır makinalarını değerini nakit bir şekilde müşterilerden alır. İkinci el eşya alırken eşyaların türü ve özelliği konusunda bir ayrım yapmamakta olup her türden ve markadan eşyanızı rahatlıkla satabilirsiniz.


Hatta toplu olarak sattığınız beyaz eşyalarınız için firmamız size ekstra bir fiyatlandırmada yapabilmektedir. Ancak bu durumun ne kadar bir fiyat üzerinden gerçekleşeceği net değildir. Çünkü eşyanın bazı özellikleri fiyatı dorudan etkilemektedir. Ancak firmamız gerek tekli beyaz eşyalarınızda gerekse toplu olarak satmak istediğiniz eşyalarınızın hepsine farklı fiyatlar belirleyerek alım yapmaktadır. Bu fiyat ise genellikle yüksek miktarlarda olmaktadır.


İkinci El Eşya Satarken Dikkat Etmeniz Gerekenler


Eşyalarınız ikinci el konumuna geldikten sonra satmanız halinde ikinci el satışı yapmış olursunuz. O yüzden kullanmadığınız eşyaları satarken dikkat edeceğiniz bazı hususlar bulunur. Başta eşyanızı alsın diye anlaşmış olduğunuz firmanın güvenilir olup olmadığı hakkında bir araştırma yapmanız gerekir.


Ayrıca eşyanızı başka ikinci el alan firmalara da göstererek değerini belirleyebilirsiniz. Bunun haricinde eşyalarınızın özellikle beyaz eşya ise bu durumda paketinden açılmamış bir hali mevcutsa bunu da piyasada araştırmanız gerekir. Ayrıca eşyalarınızın satışını yaptıktan sonra paranızı nakit almak istediğinizi belirtin o yüzden daha sonra ya da taksitli olarak yapılacak olan ödemeleri kabul etmeyin.


Eski Beyaz Eşyalarınızı Bile Firmamıza Satabilirsiniz


Yenimahalle ikinci el beyaz eşya alanlar olarak hizmet sunan firmamız sizin beyaz eşyalarınızın her haliyle alınmasını sağlamaktadır. O yüzden eski bile olsa değerinden aşağı bir fiyattan kesinlikle satmamanız gerekir. Firmamızla iletişime geçerek değerinde bir satış imkânı bulun.


Firmamız bu konuda kapınıza kadar gelerek eski bir model beyaz eşyanızda olsa hak ettiği değeri nakit olarak öder ve alımını gerçekleştirir. Ayrıca firmamız hele ki böyle bir durumda kendi karını bile hiçe sayarak müşterinin memnuniyetini kazanmak için elinden geleni yapan bir firmadır.


İletişim Adresini Kullanarak Bağlantı Kurun


Yenimahalle ikinci el beyaz eşya alanlar olarak hizmet sunan firmamız müşterilerinin kolayca ulaşabilmeleri için gerekli telefon ve mail adreslerini sitesinde bulundurmaktadır. Sizde firmamızla iletişime geçebilmek için verilen bu adresleri kullanabilirsiniz. Bu konuda hem gece hem de gündüz haftanın her günü hizmet sunulmaktadır.  Çağrı merkezlerimizle yapmış olduğunuz görüşme sonrası hazırdaki bir ekip gelerek eşyalarınızın keşfini yapıp gerekli notlarını tutar.


Daha sonrasında bir fiyat belirleyerek sizlerle paylaşır. Müşterinin olumlu yanıtlaması durumunda satım işlemi gerçekleştirilir. Firmamız müşterilerinin kapılarına kadar gelerek hiçbir ücret talep etmeden eşyalarını incelemektedir. Sizde maliyetten uzak bir gelir elde etmek istiyorsanız kullanmadığınız beyaz eşyalarınızı firmamızla iletişime geçerek satabilirsiniz.

Bütün 2.El ve Sıfır Beyaz Eşyalarınızı Alıyoruz Hemen Arayın Kapınızdan Alalım 0535 846 20 02Diğer Hizmetler

SIFIR BEYAZ EŞYA ve İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA SATMAK İÇİN