Dikmen Beyaz Eşya Alanlar

Dikmen Beyaz Eşya Alanlar


Dikmen beyaz eşya alanlar olarak hizmet sunan firmamız iletişime geçen müşterilerimizin bulundukları adrese giderek eşyalarını kapılarından almaktadır. Ayrıca alım işleminden sonra para nakit bir şekilde verilmektedir. Hatta firmamız giderken sökülmesi gereken eşyalar için ve aşağıya indirilecek olan eşyalar için gerekli hazırlıkları da ücretsiz olarak yapıp gitmektedir.


Müşteriler eşyaları firmaya kadar taşıma zahmeti ve maliyetinden de kurtulmuş olur. Firmamız sizin her türlü beyaz eşyanızın bağlantılarını güvenli bir şekilde sökme işlemini de yapmaktadır. Bu işlem içinse gerekli belgeleri bulunan ve profesyonel çalışan bir tekniker görevlendirilir. Bunların hepsi düşünüldüğünde müşteri hiçbir işlem yapmadan ve bir maliyet sorunu yaşamadan kullandığı ve kullanmadığı bütün eşyalarından bir gelir etmektedir.


Beyaz Eşyalarınız İçin Ödenen Fiyatlar


Dikmen beyaz eşya alanlar olarak ikinci el eşya alımı hizmeti sunan firmamız eşyalarınızı incelemeden net bir fiyat belirleyememektedir. Fiyatın belirlenebilmesi için fiyatı doğrudan etkileyen etmenlerin tek tek incelenmesi gerekir. Başta sizin beyaz eşyanızın modeli, sayısı, garanti durumu, potansiyeli ve hasarı tek tek incelenir. Daha sonrasında eğer sizin beyaz eşyanız yeni bir model ve çalışan aynı zamanda gayet iyi bir boyuttaysa fiyat o denli yüksek olacaktır. Öbür türlü eski bir modelde ise diğer etkenler incelenerek bir fiyat belirlemesi yapılacaktır. Ancak firmamız genel itibariyle sizin eşyalarınıza en iyi fiyatları verecek olan bir firmadır.


Hangi Eşyaları Firmamıza Satabilirsiniz


Dikmen beyaz eşya alanlar olarak hizmet sunarken beyaz eşyalar konusunda bir sınırlandırma yapılmamıştır. O yüzden hem eski hem yeni eşyalarınızı firmamıza satabilirsiniz. Ayrıca kullanılmış ya da kullanılmamış, çalışan ya da çalışmayan, eski model ya da yeni model bütün beyaz eşyalarınızın satışını firmamıza yapabilirsiniz. Firmamız bu konuda esnek davranarak müşterilerinin elinde kalmış ve bir türlü satamadığı eşyalarını satmalarını sağlamaktadır.


Sizde firmamızla iletişime geçerek eşyalarınızın satışını en iyi fiyatlarla yapabilirsiniz. Böylece eşyalarınızın yerine yeni eşyalar alma fırsatını ya da taşınma sırasında gereksiz beyaz eşyalarınızı taşımak zorunda kalmazsınız. Hatta firmamız toplu eşya satımlarında müşterilerine oldukça iyi fiyatlarda sunmaktadır. Sizde bu fiyatlardan faydalanarak gelir elde edebilirsiniz.


Eşyalarınızı Satmayın


Beyaz eşyalarınızı yanlış firmalarla iletişim kurarak ya da farklı sokak satıcılarına vererek bir hiç uğruna satmayın. Sadece firmamızı arayarak eşyalarınızı satmak istediğinizi bildirin firmamız gerekli bütün işlemleri ücretsiz bir şekilde kapınıza kadar gelerek tamamlamaktadır.


Bu sayede hem eşyalarınızı değerinde satmış olur hem de aşağıya indirme, sökme, takma gibi maliyetli işlerle uğraşmamış olursunuz. Öbür türlü hem eşyanızı kendiniz taşımış hem de değerinin çok altında beş kuruşa satmış olursunuz. Ayrıca firmamız sizin sattığınız eşyanın yerine yenisini daha hızlı alabilmeniz için en iyi maddi kazancı sağlamanıza da yardımcı olmaktadır. Sizde firmamızın iletişim numaralarıyla bağlantı sağlayabilirsiniz.


 

Benzer Konular

SIFIR BEYAZ EŞYA ve İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA SATMAK İÇİN