Ayvalı İkinci El Mobilya Alanlar

Ayvalı İkinci El Mobilya Alanlar

Ayvalı ikinci el mobilya alanlar olarak ikinci el mobilyalarınızı siz yorulmadan evinize kadar gelerek paranızı nakit ödeyerek alımını yapıyoruz. O yüzden sizde elinizde bulunan ikinci el konumundaki köşe koltuk takımı, klasik mobilya, oymalı mobilya gibi eşyalarınızı satmak için firmamızla iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilir ve gerekli bilgileri verebilirsiniz.


Firmamıza vermiş olduğunuz adres ve telefon bilgilerinizin ise günden olduğundan emin olmalısınız. Çünkü firmamız sizinle vermiş olduğunuz bilgiler sayesinde iletişime geçebilmektedir. Ayrıca size bir tarih, gün ve saat verilmişse sizde belirlenen o zaman dilimi içerisinde vermiş olduğunuz konumda olursanız hem siz hem de firmamız zaman kaybı yaşamamış olur. 


Eskimiş Köşe Kanepelerinizden Kurtulun 0535 846 20 02


Köşe kanepeler, birçok evde bulunmakta olup epeyce yer kaplar. Evinizde daha rahat oturmak ve hareket etmeyi kolaylaştırmak için alanı işgal eden ve artık kullanmadığınız bir köşe kanepeleri satarak hem kazanç hem de evinizde daha ferah bir atmosfer elde edebilirsiniz. Ayvalı ikinci el mobilya alanlar arasında hizmet veren her müşterisi için en uygun hizmeti sunmakta ve en doğru fiyatlandırmaları yapmaktadır.


Bu konuda çalışan personelin bilgili ve deneyimli olması, eşyaların doğru bir şekilde incelenmesi ve uygun bir fiyatlandırma yapılabilmesi açısından son derece önemli olup firmamız çalışanların bu özellikte olduğunu da belirtmek isteriz. O yüzden sizde güvenilir kişilerle alış veriş yapabilmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.


Mobilyalarınızı Satmak İstiyorsanız Yapmanız Gerekenler


Öncelikle satmak istediğiniz mobilyalarınızın herhangi bir yerinde yırtık, yanık, renk solması gibi durumların olmaması gerekir. Ayrıca satmak istediğiniz eşyalarınız için whatsapp iletişim hattımıza mobilyalarınızın genel durumu görülecek şekilde fotoğraflarını çekip göndermeniz yeterlidir. Göndermiş olduğunuz fotoğraflar incelendikten sonra olumlu veya olumsuz bir dönüş gerçekleştirilecektir.


Anlaşma sağlandığı takdirde belirlediğimiz gün içerisinde mobilyalarınızı almak için çalışma ekibimiz sizin verdiğiniz konum bilgilerinizi dikkate alarak kapınıza kadar gelmektedir. Firmamızın aldığı mobilyalar için ödemeler peşin olarak yapılmaktadır. Ayrıca sizlerden herhangi bir şekilde nakliye, taşıma gibi durumlar için ücret talebinde de bulunulmamaktadır.


Mobilyalarınızı Satın - Atmayın 0535 846 20 02


Eşyalarınızı değerlendirmek için Ayvalı ikinci el mobilya alanlar olarak hizmet Firmamıza satarak hem eşyalar ikinci üçüncü kişiler tarafından kullanım fırsatı sağlar hem de siz kullanmadığınız eşyalardan gelir elde edersiniz. Eski ev eşyanız hala kullanılacak durumdaysa ve onları atmaya kıyamıyorsanız o zaman bizimle iletişime geçmeniz için daha güzel bir neden bulamazsınız.


Bizim müşterilerimizle yaptığımız alış veriş sayesinde biz alarak onlara bir kazanç elde etmelerini sağlıyoruz. Böylece bizde müşteri memnuniyeti kazanıyoruz. O yüzden sizden yüksek fiyatlardan mobilyalarınız alıcı bulsun daha çok kazanayım diye düşünüyorsanız firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu sebeple firmamızı tercih ederek iki tarafında mutlu olması için alışveriş yapabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

SIFIR BEYAZ EŞYA ve İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA SATMAK İÇİN