Keçiören Spot Beyaz Eşya Alanlar 0535 846 20 02

Keçiören Spot Beyaz Eşya Alanlar

Keçiören spot beyaz eşya alanlar olarak spot sektöründe eşyalarını satmak isteyen müşterilerine hizmetler sunmaktadır.  O yüzden spot durumundaki paketi açılmamış, yeni eşyalarınızı firmamıza satabilirsiniz. Ayrıca, eski model ya da yeni model bütün beyaz eşyalarınızın satışını firmamıza yapabilirsiniz. Çünkü burada firmamızın asıl amacı spot ürün almaktır.

Yani sizin eşyanızın modeli, devir sayısı eşyanız çalışır durumda olduğu sürece önemli değildir. Ancak kişilerin burada dikkat edeceği husus ise spot kullanılmış olan eşya değildir. O yüzden herhangi bir nedenle kullanmadığınız ve paketli bir halde duran eşyalarınız spot olarak değerlendirilmektedir. Ayrıca bu durum eşyanın fiyatını da doğrudan etkileyen durumlardandır.  

0535 846 20 02
Her Türlü Spot Eşyanızı Satabilirsiniz 

Keçiören spot beyaz eşya alanlar olarak bize satışını yapabileceğiniz ürünler hakkında herhangi bir sınırlandırılma koyulmamıştır. O yüzden elinizde bulunan spot durumundaki bütün beyaz eşyalarınızı rahatlıkla firmamızla iletişime geçerek satabilirsiniz. Elinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinası, klima gibi paketli ve kullanılmamış aynı zamanda hasarı bulunmayan ürünler firmamız tarafından rahatlıkla alınabilmektedir. 

Burada firmamızın müşterilerinden dürüst olması beklenmektedir. Eğer ki eşyada bir hasar ya da daha öncesinde görülmüş bir problem varsa firmamıza bu konuda bilgide vermeleri gerekir. Çünkü firmamız bu ürünü başkalarına satarken herhangi bir problemle karşılaşmadan daha öncesinde müşterisini uyararak satmak ister. O yüzden hem kendinizi hem de firmamızı zor durumda bırakmamak için ürünlerin problemleri hakkında firmamıza bilgiler verebilirsiniz. 

0535 846 20 02


Üçüncü Şahıslara Ait Eşyaların Satılması

Eğer ki firmamızla iletişime gecen kişiler kendilerine ait olmayan bir eşyayı satmak isterlerse firmamız bunun daha öncesinden bir araştırmasını yapmaktadır. Ancak bu durum bazen net bir şekilde belirlenememektedir. O yüzden üçüncü şahıslara ait eşyaların firmamıza satılmasından firmamız sorumlu olmamaktadır. Ama eşya sahibinin eşyayı geri istemesi durumunda firmamız hakkı olan maddi zararlarının karşılanması sonrası eşyayı sahibine geri verebilmektedir.

Ayrıca üçüncü şahıslara ait eşyaları firmamız bilmeyerek alıp başka birilerine satması durumunda firmamız artık sorumlu olmayıp eşya sahiplerinin ürünün satıldığı kişilerle iletişim kurmaları gerekmektedir. Artık bu iş firmamızdan çıkmış olur. Böyle bir durumun yaşanmasında eşyayı satan ve firmamızın iyi niyetini kullanan şahıslar ise firmamızın maddi zararından sorumlu olmaktadır. 

Spot Eşyalarınız İçin İletişim Şart 

Keçiören spot beyaz eşya alanlar olarak daima güvenilir hizmetlerimiz olmaktadır Sizde eşyalarınızı güvenilir, iyi fiyatlar veren ve spot eşyalarınızın değerlendirilmesini sağlayan firmamızla görüşebilirsiniz. Ayrıca eşyaların alınması sonrası evinizde oluşabilecek eşyalarınızın kapladığı alandan kurtulmanızı ve spot durumundaki eşyalarınızın çürümemesi gibi problemleri gideren bir firmayla çalışmak isterseniz iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.  

Bu sayede eşyalarınızı incelemek için belirttiğiniz adreslerinizin bulunduğu bölgeye kadar gelerek sizi maliyetten de kurtarmış olmaktayız. Bu ve bunun gibi daha birçok durumdan faydalanmak için geç kalmadan firmamızla iletişime geçmelisiniz.

BEYAZ EŞYA ALIM HATTI

0535 846 20 02

Diğer Hizmetler

SIFIR BEYAZ EŞYA ve İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA SATMAK İÇİN