Ankara Ümitköy'de 2.El ve Sıfır Beyaz Eşya Alanlar

Ümitköy Beyaz Eşya Alanlar

Ankara Ümitköy'de 2.El ve Sıfır Beyaz Eşya Alanlar


Taşınma sırasında ya da eşyalarınızı değiştirdiğinizde eski olanlarını atmak yerine başkaları değerlendirsin diye satabilirsiniz. Bu sayede hem iyi bir kazanç elde eder hem de doğru bir firmayla çalışarak eşyanızın daha çok işe yaramasını sağlayabilirsiniz.


Bunun için her türlü beyaz eşyanızı atmak ya da bir yerlerde bırakmak yerine Ümitköy beyaz eşya alanlar olarak hizmet sunan firmamızla iletişime geçerek eşyalarınızın değer kazanmasını sağlayabilirsiniz. Bu nedenle firmamızla iletişime geçtiğinizde alanında uzman ve hızlı bir hizmet sunan firma ekibimiz en kısa zamanda yanınıza gelerek gerekli işlemleri yapacaktır. Bu sayede yeni almış olduğunuz eşyalarında maliyetini azaltmış olursunuz. Ayrıca firmamız eşyalarınızın hak ettiği değeri cömertçe sizlere sunacaktır.


Firmamızın Hizmeti

Bütün 2.El Beyaz Eşyalarınızı Alıyoruz Hemen Arayın Kapınızdan Alalım 0535 846 20 02


Ümitköy beyaz eşya alanlar olarak ikinci el buzdolabı, ikinci el klima, ikinci el çamaşır makinesi gibi eşyalarınız için değerinde fiyatlar vererek, hem kolayca satışını gerçekleştirebilmenizi hem de önemli gelirler elde edebilmenizi sağlıyoruz. Bu satış işlemlerini bireysel olarak yapabileceğiniz gibi kurumsal olarak da yapabilirsiniz. Firmamız her iki durumda da yapacağınız satışlarda değerinde fiyat tekliflerinin verilmesini ve eşyanın alınması işlemini firmamız bizzat kendi elemanları ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşterimizin yaşayabileceği zaman kaybı ve maliyet gibi hususlarında önüne geçmiş oluyoruz.


Anında Ödeme Yapıyoruz


Ümitköy beyaz eşya alanlar arasında olan firmamıza 7 gün 24 saat çağrı merkezi aracılığı ile başvuruda bulunarak, ekibimizin evinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Evinize kadar gelen uzman ekipler piyasasının güncel fiyatlandırmalarına uygun olarak eşyalarınızın değerinde fiyat teklifleri oluşturmaktadır. Fiyat teklifine olumlu yanıt vermeniz durumunda da anında ödeme işlemlerini nakit olarak gerçekleştirdikten sonra beyaz eşyaların teslim alınması gerçekleştiriliyor.


Ekiplerimiz sizin herhangi bir işlem gerçekleştirmenize gerek kalmadan eşyanızı firmamıza taşımak zorunda olmadan adresinizden eşyayı almış oluyor. Böylelikle ne iş gücü ne de zaman açısından kayıp yaşamadan eşyanızdan kurtulmuş oluyorsunuz. Sizde evinizde yer kaplayan her türden beyaz eşyalarınızı firmamızla iletişime geçerek güvenilir yollarla ve değerinde satabilirsiniz.


Beyaz Eşyalarınızdan Kurtulun


Evinizdeki ikinci el beyaz eşya konumundaki ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el buzdolabı, ikici el klima, ikinci el dipfriz, 2ikinciel ankastre fırın, ikinci el fırın gibi ürün türleri ya da ofis mobilyaları içinde firmamıza başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Ekiplerimiz tüm beyaz eşya tipleri için alım işlemlerini hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirerek sizi bu dertten de kurtarmış oluyor.


Beyaz eşyalarınız firmamız aracılığı ile taşınırken herhangi bir hasar aldığında bu durumdan kesinlikle sizler sorumlu olmamaktasınız. Ayrıca dilerseniz daha önceden firmamızla iletişime geçerek beyaz eşyalarınızın değerinin daha iyi belirlenebilmesi için gerekli hasar bilgisini de paylaşabilirsiniz. Bu sayede eşyanız konusunda dürüst davranarak hasarlarını dile de getirmiş olursunuz. Firmamızın bütün müşterilerinden tek beklentisi de bu yöndedir.

Bütün 2.El Beyaz Eşyalarınızı Alıyoruz Hemen Arayın Kapınızdan Alalım 0535 846 20 02


Diğer Hizmetler

SIFIR BEYAZ EŞYA ve İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA SATMAK İÇİN