İncirli Spot Beyaz Eşya Alanlar

İncirli Spot Beyaz Eşya Alanlarİncirli Spot Beyaz Eşya Alanlar


İncirli spot beyaz eşya alanlar arasında olan firmamızdan, aklınıza gelebilecek her türlü spot durumundaki koltuk takımı, köşe koltuk takımı, klasik mobilya, oymalı mobilya, çekyat, televizyon gibi eşyalarınızın satış işlemlerinde yardım alabilirsiniz. Ayrıca elektronik, beyaz eşya, orijinal her türlü eşya, değerli eşyalar gibi ürün türleri ya da ofis mobilyaları içinde firmamıza başvuru gerçekleştirebilirsiniz.


Ekiplerimiz tüm beyaz eşya tipleri için alım işlemlerini hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirme güvencesi sunuyor. Bu konuda whatsapp destek hattımızın yanında çağrı merkezimiz ve mail adresimiz ve gün içerisinde sürekli hizmet sunan bir sabit hat gibi farklı iletişim imkânlarını da yine müşterilerime sunuyoruz.


Spot Eşyanın Alınması


İncirli spot beyaz eşya alanlar Etlik olarak spot durumdaki beyaz eşyalarınız için alımlar yapmaktayız. Bu konuda firmamız eşyanın spot konumunda, yani sıfır konumunda olup olmadığına bakmaktadır. Eğer ki eşyalarınızda böyle bir durum yoksa geriye alım işlemlerinin başlatılması kalır. O yüzden firmamız sizden gelen talep üzerine eşyalarınızı incelemek için iletişim sırasında vermiş olduğunuz konum bilgisine göre hareket ederek eşyanın olduğu noktaya gelir.


Daha sonrasında gerekli işlemlerin ardından eşyalar tek tek yüklenir. Tabi ki eşyanın sayısı çok olabileceği gibi azda olabilir, hatta tek eşyanızda bile firmamız aynı yöntemi kullanır. Çünkü bu hizmet statümüzün içerisinde yer alan bir durumdur. O yüzden sizde sorunlu olmayan ve spot durumunda olan bütün eşyalarınızı firmamıza rahatlıkla satabilirsiniz.


Spot Ürünü Olarak Neler Alıyoruz


İncirli spot beyaz eşya alanlar olarak spot durumundaki her türlü eşyanızı incelemelerimizin ardından rahatlıkla alabiliyoruz. O yüzden elinizde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, klima, fırın ankastre, dipfriz gibi spot ürünlerinizi satmak için firmamıza başvurabilirsiniz.


Ancak burada firmamızın aradığı bazı önemli hususlar bulunur. Satmak istediğiniz buzdolabı gibi spot ürünlerinizin mutlaka çalışır durumda olması gerekir. Bu şekilde bulunan sıfır buzdolabını bize model numarasını belirterek satabilirsiniz. Sıfır ambalajında bulunan tüm marka ve model deki buzdolabı ve beyaz eşya alımını rahatlıkla yapıyoruz.


Müşteri Odaklı Hizmet


Ürün hangi marka olursa olsun, müşteri memnuniyeti ve firma prensipleri doğrultusunda güvenilir bir hizmet sunulmaktadır. O yüzden sizin satmak istediğiniz eşyanın türü, markası, boyutu, teknik özellikleri, yaşı, değerli ve orijinal olması gibi özellikleri eşyanın fiyatını da doğrudan etkileyecektir. Firmamız spot sektöründe hizmet sunarken daima müşteri odaklı olup rasgele fiyatlar yerine ürün bazlı en etkili fiyatlarla yerinde bir hizmet sunmaktadır.


O yüzden her türlü mobilya, mobilya takımı, beyaz eşyalar, elektrikli ve elektronik eşyalar, değerli eşyalar, markalı ve markasız eşyalar, orijinal takı ve orijinal olmayan diğer eşyalarınız için genel bir fiyat bilgisi almak ve eşyanızı en güvenilir kişilere satmak için firmamızın çağrı merkezini kullanabilirsiniz.


2.EL BEYAZ EŞYA ANKARA  YÜKSEK FİYAT

ADRESİNİZDEN HIZLI ALIM

0535 846 20 02


Diğer Hizmetler

SIFIR BEYAZ EŞYA ve İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA SATMAK İÇİN