Ankara Spot Eşya Alım Satım

Spot Eşya Alım Satım

Spot eşya alım satım işi yapan firmamız eski eşyalarınızı alarak maddi açıdan destek sağlamaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi,  mobilyalarınız, halılar ve bilgisayar gibi tüm elektronik eşyalarınızı değerinden alan firmamızdan aynı zamanda tüm ikici el eşyalara ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz sağlayan firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. İşinde uzman ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek eşyalarınızın değerini size bildirir. Onayınız halinde nakit karşılığında tüm eşyalarınız yerinden alınır.


Geniş Hizmet AlanıDürüst ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen firmamız tüm bölgelere hizmet sağlamaktadır. Yeriniz neresi olursa olsun aynı kalitede hizmet alırsınız.  Her türlü eşya miktarına uygun araçlarımız ile nerede olursanız olun tüm ikinci el eşyalarınız nakit karşılığı yerinden alınır. İkinci el eşyanızın durumu ne olursa olsun spot eşya alım satım işi yapan  firmamız aracılığı ile değerlendirebilirsiniz. Satmayı düşündüğünüz sıfır veya kullanılmış eşyalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın alıyoruz. Sizde firmamız ile iletişime geçerek tüm ikinci el eşyalarınızı nakde çevirebilirsiniz.


Ücretsiz Teklif HizmetiSatmayı düşündüğünüz tüm eşyalarınız için firmamızın ücretsiz ekspertiz hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübeye sahip elemanlarımız en kısa sürede eşyalarınıza yerinize gelerek fiyat verecektir. Onayınız halinde aynı gün tüm eşyalarınız alınarak paranız tarafınıza ödenir. Tüm ikinci el eşya piyasası hakkında bilgi edinmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


Ücretsiz Nakliye HizmetiFirmamızdan aldığınız veya firmamıza sattığınız tüm ürünlerin nakliye hizmeti firmamız tarafından ücretsiz sağlanır. Kurulum gerektiren tüm mobilyalarınız mobilya ustalarımız sayesinde montesi sağlanır. Tek parça halinde taşınamayacak kadar büyük eşyalarınız demonte hale getirilerek sevkiyatı sağlanır. Sizde bu ayrıcalıklardan faydalanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


Kaliteli Ve Uygun Eşya SeçenekleriFirmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı tüm ikinci el eşyaların bakımını ve onarımını yaparak en uygun fiyata satışa sunar. Sıfır eşyaların fiyat artışı göz önünde bulundurulursa sıfıra yakın bu ürünler tam bir bütçe dostudur. Arızalı ve ayıplı hiçbir ürünü satışa sunmayan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Alınan tüm eşyalar öncelikle ustalarımız aracılığı ile kontrolden geçirilir. Varsa değişmesi gereken tüm parçaları değiştirilir. Detaylı bir kontrolden sonra satışa sunulur. İster bekâr olun ister öğrenci olun yeni evinize ne gerekiyorsa firmamızdan temin edebilirsiniz. Bütçenize uygun tüm eşyaları bulacağınız firmamız aldığınız tüm eşyaların taşıma ve nakliye hizmetini ücretsiz olarak sunmaktadır. Spot eşya alım satım işi yapan firmamız  işinde uzman olan ekiplerimiz sayesinde size özel çözümler sunar. Sizde bu ayrıcalıklardan faydalanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


Diğer Hizmetler

SIFIR BEYAZ EŞYA ve İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA SATMAK İÇİN