Basınevleri İkinci El Eşya Alanlar 0535 846 20 02

Basınevleri İkinci El Eşya Alanlar

Basınevleri ikinci el eşya alanlar olarak en kısa süre de hizmet veriyoruz. Satmak istediğiniz sıfır beyaz eşya, ikinci el beyaz eşya, spot beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya gibi eşyalarınız varsa ikinci el fiyatlarından satmak için firmamızı 7/24 saat 0535 846 20 02 den arayabilirsiniz. Bu konuda firmamız sizin eşyalarınızı incelemek için aynı gün içerisinde ya da ertesi gün belirttiğiniz adresinize gelecektir.


Daha sonrasında eşyalarınızın durumuna göre gerekli keşif işlemlerini yaptıktan sonra fiyatı üzerinde bir uzlaşı sağlanmasının ardından alım işlemini tamamlar. Eğer ki eşyalar çok sayıda ise ve müşterinin kaybedecek zamanı bulunmuyorsa o zaman en sağlıklı eşya üzerinden bir fiyatlama yapılarak hiçbir şekilde haksızlık yapılmamış olunur.


Toptan İkinci El Eşya Alımı 0535 846 20 02


Basınevleri ikinci el eşya alanlar olarak ikinci el eşyalarınızı satın alırken toptan satma işlemlerinde gerekli uygun ücreti belirleyerek müşterilerini memnun etmektedir. Firmamız ayrıca eşyaların tek tek toplanması ve sökülmesi gerekenlerin sökülmesi için bir ekiple çalışır.


Hatta eğer ki bir bayi mobilya eşyalarını firmamıza satmak istiyorsa ancak eşyalar üst katta ise firmamız zaman kaybının yaşanmaması için asansör kullanarak sorunları ortadan kaldırmaktadır. Bunun yanında eğer ki kişilerin taşınması sırasında bir ikinci el satımı yapılacaksa bu durumda firmamız ikinci el konumundaki eşyalara taşınma öncesi bakarak almaya karar verebilir. Bu sayede müşteriler daha rahat bir taşınma işlemi gerçekleştirmiş olurlar. 


Hangi Tür Eşyaları Alıyoruz?


Basınevleri ikinci el eşya alanlar olarak her türlü markadaki eşyanızı satın alabilmekteyiz. Ayrıca firmamız için eşyanızın türü de önemli değildir. O yüzden ikinci el yatak odası takımı, ikinci el koltuk takımı, ikinci el çekyat, ikinci el klasik mobilya, beyaz eşya, klima, led televizyon, LCD televizyon, smart led televizyon, ev eşyası gibi pek çok ürünü firmamızla iletişime geçerek satabiliyorsunuz.


Bu konuda bir sınırlandırmaya gitmeyen firmamızın bazı dikkat ettiği hususlar bulunmaktadır. Başta eşyalarınızın durumunun kullanılamayacak şekilde olmaması gerekir. Ayrıca beyaz eşyanız herhangi bir nedenden ötürü motor kısmı tamamen yanık bir şekildeyse bu durumda da firmamız gerekli incelemeyi yaptıktan sonra karar vermektedir. Ayrıca mobilyalarınız çürümüş ve artık yük bile taşıyamayacak derecede güçsüzleşmiş ise bu durumda da firmamız eşyayı alıp sorumluluk sahibi olmak istemeyecektir.


Firmamızla Gerekli Hatlarla İletişime Geçin 0535 846 20 02


Satmak istediğiniz eşyalarınız için firmamızın 0535 846 20 02 çağrı merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizin eşyalarınızın değerini en iyi şekilde verecek olup gerekli kazancı sağlamanıza yardımcı olmaktadır. O yüzden sizde güvenilir bir firmayla iletişime geçerek eşya satışı yapmak istiyorsanız bu durumda firmamızın sabit hattından, çağrı merkezlerinden ve site üzerinden gibi daha birçok iletişim adresinden ihtiyacınız olan bu hizmeti talep edebilirsiniz. Firmamız sizin eşyalarınızı alırken tam zamanında kapınıza gelerek gerekli işlemleri yapmaktadır.

Diğer Hizmetler

SIFIR BEYAZ EŞYA ve İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA SATMAK İÇİN