Yapracık Spot Beyaz Eşya Alanlar

Yapracık Spot Beyaz Eşya

Ankara Yapracık 'da 2.El Spot ve Sıfır Beyaz Eşya AlanlarYapracık spot beyaz eşya alanlar olarak hizmet sunan firmamızla iletişime geçtiğinizde firmamız sizin için gerekli olan işlemleri başlatıyor. Başta eğer ki eşyanızı bir fotoğrafla göndermiş iseniz bu durumda bir fiyat teklifi size sunuluyor. Fiyat teklifine olumlu yanıt vermeniz durumunda da anında ödeme işlemlerini nakit olarak gerçekleştirdikten sonra beyaz eşyaların teslim alınması için kalan işlemlerde tamamlanıyor.


Ayrıca burada firmamız eşyaların taşınması için gerekli olan personeli de yanında getiriyor. Böylece siz herhangi bir taşıma işlemine dâhil olmuyorsunuz. Yine firmamız spot eşyaların nakliyesi ve yol gibi masrafları için sizden herhangi bir ücrette talep etmiyor. Firmamız bunu sadece müşterilerinin memnuniyeti için yapmaktadır.


Firmamızdan Eşyalarınıza Keşif


Yapracık spot beyaz eşya alanlar olarak spot durumundaki eşyalarınızın tam değerinin belirlenebilmesi için iletişime geçtiğiniz andan itibaren bir keşif görevlimiz eşyanızı incelemeye gelmektedir. Belirttiğiniz adrese gelen keşif görevlimiz eşyanın sayısını, yaşını, markasını ve devir, program sayısı, buzdolabı kapak sayısı, boyutu ve markası, modeli gibi konularda inceleme yapar. Daha sonrasında eğer eşyanız yakın bir model ve ayrıca gayet işlevsel yönden de zengin ise bu durumda firmamız fiyatlarını daha üst seviyelerden belirlemektedir.


Ancak sizin eşyanız eski bir model ve ayrıca hasarlarda oluşmuşsa, renk kaybı gibi, bunun yanında günümüz ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir hızda değilse, bu eşyanın hiç kullanılmamış olması durumu değiştirmez. Firmamız kriterlerine göre gerekli fiyatı belirler. Bu işi ise firmamızın görevlendirdiği keşifçimiz yerine getirir.


Sınırsız Sayıda Spot Eşya Alıyoruz

Bütün 2.El Beyaz Eşyalarınızı Alıyoruz

Hemen Arayın Kapınızdan Alalım 0535 846 20 02


Yapracık spot beyaz eşya alanlar arasında yer alan firmamız spot durumunda olan eşyalarınızı sınırsız sayıda almaktadır. Bu konuda bazı firmalar yeni model yâda sayılı alımlar yaparken bizim firmamız müşterilerinin zor durumda kalmamaları için spot durumundaki eşyalarını diledikleri zaman satabilme imkânını da tanımıştır. Bu konuda istediğiniz sayıdaki beyaz eşyalarınızı firmamıza dilediğiniz zaman ama spot konumunda satabilirsiniz.


Burada müşterilerimizin dikkat edeceği bazı hususlar da vardır. Sıfır ambalajında bulunan tüm marka ve model deki buzdolabı alımını yapıyoruz. Buzdolabının modeli eski olabilir ama bizim için önemli olan temiz, sorunsuz bir ürün olmasıdır. Ayrıca sıfır konumundaki buzdolabını bize sadece model numarasını belirterek satabilirsiniz.


Spot Eşyalarınız Güvende


Spot eşyalarınız var ama kime satacağınızı bir türlü bulamıyor iseniz bu durumda birde firmamızla görüşebilirsiniz. Bu konuda firmamız müşterilerine yüksek fiyatlardan hizmet veren güvenilir bir firmadır. Özellikle yıllardır bu sektörde hizmet sunuyor olmamız bütün beyaz eşyaların değer kazanmasını ve diğer firmaların ise firmamızı örnek almasını sağlamaktadır.


O yüzden sizde spot durumundaki eşyalarınızın hak ettiği değeri bulması ve güvenilir bir ele teslim edilmesini istiyorsanız firmamız daima yanınızdadır. Bunun için firmamızın sabit, mail, çağrı merkezi gibi iletişim adreslerini kullanmanız yeterlidir.

Bütün 2.El Beyaz Eşyalarınızı Alıyoruz

Hemen Arayın Kapınızdan Alalım 0535 846 20 02Diğer Hizmetler

SIFIR BEYAZ EŞYA ve İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA SATMAK İÇİN