hakkimizda

Hakkimizda

Biz Kimiz?

Ankara ilinde yaklaşık olarak 20 yıldır ikinci el eşya sektöründe hizmet vermekteyiz. 05358462002 nolu telefon ile  Ersoy Ticaret olarak çalışma prensiplerimizin başında alım ve satım yaparken kesinlikle müşterilerimizi memnun edebilmek vardır. 20 yıla yakın tecrübemizle Ankara'da ikinci el eşya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik, ikinci el büro mobilyaları,ikinci el her türlü ev eşyaları ve spot eşya alım satım yapmaktayız


Hakkımızda


 


Uzun yıllardır sektörde hizmet veren firmamız Ankara ilinde geniş hizmet ağını sürdürmektedir. 7/24 müşteri hizmetleriyle faaliyet sunan firmamız ikinci el alım satım noktasında profesyonel ve sistemli işleyişiyle sektörün öncüsü konumda hizmetlerini sürdürmektedir. Siz değerli müşterilerimizin ilgisiyle misyonumuzu geliştirerek çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. İkinci el beyaz eşya alanında alım satım noktasında hizmetlerini sunan firmamız satmak istediğiniz ürünleri 7/24 telefon numaramız üzerinden almaktadır. Sizlere en yakın hizmet noktalarımızdan personelimiz en hızlı şekilde eşyalarınızı yerinde görmekte, değerinde teklifleriyle ürünlerinizi yüksek fiyatlardan almaktadır. Evini sıfırdan dizmek isteyenler için geniş hizmet ağı sunan firmamız baştan ayağa tüm beyaz eşyalarınızı oldukça uygun fiyatlara almanızı sağlamaktadır. Firmamızla iletişime geçtiğinizde personellerimiz eşyalarınızı yerinde görerek değerinde teklifleri de sizlere sunacaktır. Onayınız alındığı an nakit şekilde ücretler ödenerek nakil işlemleri de gerçekleşecektir.


 


Spot ve ikinci el beyaz eşya alımlarınız ve satımlarınızda sorunsuz müşteri memnuniyeti sunan firmamız 20 yıldır sunduğu hizmetlerle tercihiniz olmaya devam etmektedir. Ankara spot ikinci el beyaz eşya alımında, beyaz eşya alanlar alanında hizmet sunan firmamız iletişim numaralarımızla iletişime geçtiğiniz an hizmetlerini sizlere sunacaktır. Firmamızın satın aldığı ve sattığı beyaz eşya ürünleri şu şekilde sıralanabilir:


 


●Fırın,


●Derin dondurucu,


●Bulaşık makinesi,


Çamaşır makinesi,


●Klima,


●Televizyon


 


Başarılarla dolu geçmişimizde referanslarımızın sayısı da oldukça fazladır. Spot ikinci el alanında hizmetlerini sunan firmamız uygun fiyata evinizi dizmenizi sağlayacaktır. İkinci el eşyalarınızı yüksek fiyatlara alarak mağdur olmadan kazanç elde etmenizi sağlamaktayız. Hayat pahalılığı, lüks düşkünlüğü insanları manevi ve maddi bunalımlara sürüklemektedir. Bu sebeple ekonomik yaşamanın, bütçe planlamasının önemi arz ettiği de ortadadır. Bu bağlamda da kullanım ömrü sona ermemiş, sağlam olarak da kullanılarak durumda her türlü eşya ve alım satım işlerinde firmamız yanınızdadır.  Eşyasını yenilemek isteyenler olduğu gibi kullanılan eşyaların satılıp değerlendirilmesinde de sürekli ve geçici şekilde ev kurmak isteyenlerin de ekonomik şekilde istediği eşyaları bulmalarında da firmamız her zaman yanınızdadır. İkinci el ve artık kullanılmayan eşyalarınızı satıp değerlendirmek istediğinizde de milli sermayemiz olan eşyalarınızı müşteri memnuniyetine önem vererek satın almaktayız. Size istediğiniz sonuçları veren firmamız kendi alanında uzman, müşteri memnuniyetine önem verip doğru işler yapmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden eşya alım satımları ve online alışverişler de yapılmamaktadır. Ankara beyaz eşya alanında yapılan ikinci el eşya alım satımlarınız için sitemizde yer alan kartvizitlerde olan firma telefonlarıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Ekli ürünlerden bazıları firmaların temsili şekilde eklediği eşyalara olmaktadır. O grupta yer alan eşyalarınızı alıp sattığınızda ihtiyacınız olan zaman rahatlıkla yardımcı olan firmamız eşyalarınızın güvenle alınıp satılmasını sağlamaktadır. Ankara ilinde hizmet veren firmamıza ülkemizin tüm illerinden başvuruda bulunabilirsiniz. İl dışına eşya alım ve satımlarında yapılmaktadır. Taşıma ve kargo taşımalarıyla ilgili detaylar ilgili firmalara ait olarak web sitemizde yayınlanmaktadır.


 


Ankara ikinci el beyaz eşya alan yerler alanında hizmetlerin adresi olarak, güvenli alışveriş denince akla gelen firmamız beyaz eşya, spot alanında çalışmalarını sürdürmektedir. En iyi hizmetleri vermek için sürekli kendini geliştiren ve yenileyen firmamız spot dünyasında son dönemlerde eşya alışveriş alanında maddi yönde büyük rakamlar ödemek istemeyenler için uygun rakamlara eşyalar sunmaktadır. Güvenli alışverişten yana tutum sergilemek istiyorsanız beklemeden firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Spotçular sektöründe sıfır ayarında beyaz eşya alım satım işlerinizi de zamanında yapan firmamız sektörde öncü kuruluş olması sebebiyle ödemelerinizi anında yaparak güvene dayalı hizmetleri sizlere sunmaktadır.SIFIR BEYAZ EŞYA ve İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA SATMAK İÇİN