Türközü İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Türközü Beyaz Eşya Alanlar

Bütün Beyaz Eşyalarınız İçin

Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz 

GSM 0535 846 20 02Türközü ikinci el eşya alanlar olarak hizmet sunmaktayız. Kullanılmış, modası geçen, farklı bir eşya dekorasyonlarının yapılacak olmasından dolayı gibi nedenlerle eşyalarını satmak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilirler. İkinci el eşya sektöründe beyaz eşyadan tutun her türlü eşya için alım yapmaktayız.


Ancak alımlarımız sırasında eşyalarınızın üzerinde bazı incelemeler yaparak eşyanın durumuna göre bir fiyat belirlemekteyiz. O yüzden eşyaların fiyatını doğrudan etkileyen bazı unsurlar bulunur. Ancak müşterilerimizin tek bilmesi gereken şey eşyalarına hak ettiği değeri verdiğimizdir. O yüzden içiniz rahat bir şekilde firmamıza aklınıza gelebilecek her türlü eşyayı ikinci el sıfatıyla satabilirsiniz.


Firmamızın Alacağı Eşya Türleri


Türközü ikinci el eşya alanlar olarak hizmet sunmakta olan firmamız için eşyaların türleri, boyutları, renkleri ve daha birçok özelliği bir sınırlandırmaya uğramamıştır. O yüzden her türden eşyanızı firmamıza satabilmektesiniz. Bunun için firmamız orijinal ürünlerden tutun, beyaz eşyaları, mobilyaları, televizyonları ve bunun gibi diğer elektronik aletleri rahatlıkla alabilen bir firmadır.


Hatta satacağınız eşyanın modeli eski bile olabilir bu firmamız için bir sorun teşkil etmez çünkü firmamız müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet sunmaktadır. Bunun yanında istediğiniz türdeki eşyalarınızı istediğiniz sayıda, renkte ve farklı boyutlarda satabilme imkânınız bulunur. Firmamız sizin eşyanızın durumuna göre bir fiyat belirleyerek satın alma işlemini gerçekleştirir.


Eşyaların Fiyatını Etkileyen Unsurlar


İkinci el eşya konumundaki eşyalarınızın fiyatını doğrudan etkileyen unsurlar bulunmaktadır. Başta firmamızla iletişime geçtiğinizde vermiş olduğunuz adrese gidildiğinde eşyalar üzerinde bir araştırma yapılır. Bu araştırma sırasında eşyaların sayısı, boyutu, rengi, problemli kısımları ve eşyanın türü gibi unsurlara dikkat edilerek notlar alınır.


Daha sonrasında eşya için bir fiyat belirlenir. Bu fiyat belirlenirken eşyanızın az kullanılmış, paketinden daha çıkartılmamış olması, markası, yaşı ve işlevi doğrudan fiyat üzerinde olumlu ya da olumsuz bir etki yapmaktadır. O yüzden özellikle satmak istediğiniz elektronik eşyalarınızın yeni bir marka olması ve özellikleri bakımından fazla yıpranmamış olması gibi durumlar olumlu bir yönde etki yapacaktır.


Firmamızın Müşterilere ve Sektöre Karşı Yaptığı Büyük Jest


Türközü ikinci el eşya alanlar hizmet sunan firmamız sizin bir köşede çürümeyi bekleyen eşyalarınıza talip olarak hem eşyanın paraya dönüşmesini sağlamakta hem de kapladığı alanın açılması sağlanarak yeni bir düzen kurmanıza yardımcı olmaktadır. O yüzden artık eskimiş ve işini eskisi gibi yapmayan eşyalarınızı firmamız aracılığıyla paraya dönüştürerek bir kazanç elde edebilirsiniz.


Ayrıca yerine yenisini alırken belli bir miktar maliyetten de kurtulmuş olursunuz. Firmamız ikinci el sektöründe profesyonel bir hizmet sunarak hem sektörün canlanmasını hem de müşterilerin yeni eşyalara rahatlıkla ulaşabilmesini sağlamaktadır. Bu sayede evlerde ve her türden eşyada bir yenilenmeye ve çeşit bolluğuna gidilebilmektedir. Böyle bir döngüde her yönden bir avantajdır.

Bütün 2.El Beyaz Eşyalarınızı Alıyoruz Hemen Arayın Kapınızdan Alalım 0535 846 20 02


Diğer Hizmetler

SIFIR BEYAZ EŞYA ve İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA SATMAK İÇİN