Altındağ İkinci El Eşya Alanlar

Altındağ İkinci El Eşya Alanlar

Altındağ ikinci el eşya alanlar arasında yer alan firmamız eşya alanında tecrübeli olan ve bu işi daha profesyonel ve uygun yolarla yapan bir durumdadır. Özellikle ahşap ve mobilya alanındaki bilgimiz bu gün satın aldığımız mobilyaların değerini belirlememizde ve tam karşılığını vermemizde bize yardımcı olmaktadır. Bu konuda daima müşteri odaklı çalışırken aynı zamanda işimizde dürüstlüğü önde tutmaktayız. O yüzden ikinci el, açılmamış paketli eşyalar, farklı modellerdeki elden çıkarılması gereken eşyalar için firmamızla iletişime geçen bütün müşterilerimize aynı hassasiyeti gösteriyoruz. Ayrıca bu konuda whatsapp destek hattımızın yanında çağrı merkezimiz ve mail adresimiz ve gün içerisinde sürekli hizmet sunan bir sabit hat gibi farklı iletişim imkânlarını da yine müşterilerime sunuyoruz.


İkinci El Eşya Sektöründe Firmamız 0535 846 20 02


Altındağ ikinci el eşya alanlar olarak hizmet sunan firmamız başta bu sektöre bilimselliği ve yeni bir bakış açısını katmıştır. O yüzden ikinci el sektöründe hizmet sunarken daima müşteri odaklı olup rasgele fiyatlar yerine ürün bazlı en etkili fiyatlarla yerinde bir hizmet sunmaktadır. Bu sayede müşterilerin satmak istedikleri ve bir türlü satamadıkları eşyalara bile firmamız fiyat verirken ürün üzerinde incelemek yaparak fiyat vermektedir.  Ürün hangi marka olursa olsun, müşteri memnuniyeti ve firma prensipleri doğrultusunda güvenilir bir hizmet sunulmaktadır. Firmamızın bu konudaki hedefi müşterilerinin zarar görmesinin önüne geçmektir.


Alınan Eşya Türleri


Altındağ ikinci el eşya alanlar olarak hizmet sunan firmamız, ikinci el eşya türü ve modeli olarak bir sınırlamaya gitmemiş olup kullanılmış ve kullanılmamış ama ikinci el konumundaki bütün eşya türlerini satın almaktadır. O yüzden sizde elinizden işe yaramayan eşyalarınızı firmamız aracılığıyla çıkartıp kullanmış olduğunuz eşyaları paraya dönüştürebilirsiniz.  Her türlü mobilya, mobilya takımı, beyaz eşyalar, elektrikli ve elektronik eşyalar, değerli eşyalar, markalı ve markasız eşyalar, orijinal takı ve orijinal olmayan diğer eşyalarınız için firmamızla iletişime geçip değerinde bir satış işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca firmamız bu konuda hem özel hem de kurumsal alanlar için hizmet sunmaktadır. Hatta toptan satacağınız eşyalarınız için firmamızın birbirinden farklı jestlerinden faydalanabilirsiniz.


Firmamızın İkinci El Eşyalar İçin Belirlediği Fiyatlar


Satmak istediğiniz bir eşyanız artık ikinci el statüsünde olup firmamızın incelemesinden sonra en uygun fiyat belirlenmektedir.  Kesin bir fiyat listesi vermek mümkün değildir çünkü özellikle satacağınız eşyanın teknik özellikleri incelendiğinde farklı bir firmanın üretmiş olması ve kaliteli bir ürün olması fiyatı olumlu yönde etkileyecektir. O yüzden sizin satmak istediğiniz eşyanın türü, markası, boyutu, teknik özellikleri, yaşı, değerli ve orijinal olması gibi özellikleri eşyanın fiyatını da doğrudan etkileyecektir. Bunun için genel bir fiyat bilgisi almak ve eşyanızı en güvenilir kişilere satmak için firmamızın çağrı merkezini kullanabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

SIFIR BEYAZ EŞYA ve İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA SATMAK İÇİN