Batıkent İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Batıkent İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Batıkent ikinci el beyaz eşya alanlar arasında yer alan firmamızla haftanın her günü iletişim kurarak satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın satışını rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için firmamızın herhangi bir kişi ya da eşya sınırlandırması bulunmamaktadır.


O yüzden hem kurumsal olan hem de özel olarak çok sayıda müşterimiz de bulunmaktadır. Bu müşterilerimiz gerek ofis taşımaları sırasında, gerekse ev taşınmaları sırasında firmamızla iletişime geçerek kullanılmayan eşyalarını ikinci el sıfatıyla en iyi fiyatları alarak satmaktadırlar.


Firmamız Size Yol Göstermektedir


Daha önce herhangi bir beyaz eşyanızı ya da mobilyanızı, televizyonunuzu satmamış olabilirsiniz, doğal olarak aklınızda soru işaretleri ile tereddütleriniz olabilir. Ancak bu konuda firmamızı arayarak bilgi talep ettiğinizde nasıl yapılır, nasıl gerçekleşir hepsini detaylı bir şekilde öğrenmiş olacaksınız. Bu sayede firmamızın temel amacı olan beyaz eşyalarınızı doğru ve işinin uzmanı firmalara değerinde satmanıza da yardımcı olmaktadır.


Çünkü firmamız bu konuda eşya alan bir firma iken aynı zamanda müşterilerine yolda göstermekten çekinmemektedir. Çünkü amaç sadece eşya almak değil firmamızın müşterisi olsun ya da olmasın yanlış yapmasını ve zarar görmesini engellemektir. O yüzden firmamız kendi hizmetlerini her şeye uygun verirken başka kişilerinde aynı kalitede ve fiyatlardan hizmet almasını sağlar.


Bize Ne Tür Beyaz Eşya Satabilirsiniz?


Firmamız neredeyse bütün beyaz eşyalarınızı diğer firmaların aksine satın alabilmektedir. O yüzden hangi model ve markadan olursa olsun bütün ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el klima, ikinci el dipfriz gibi eşyalarınızı satabilirsiniz.


Ayrıca yine elinizde bulunan ve satmak istediğiniz, ikinci el fırın, ikinci el kombi buzdolabı, ikinci el İnoks buzdolabı, ikinci el kurutma makinesi, kinci el kurutmalı çamaşır makinesi, ikinci el televizyon gibi ürünlerinizi firmamızla iletişime geçerek satabilirsiniz. İşte Batıkent ikinci el beyaz eşya alanlar arasında yer alan firmamız bu konuda bir sınırlandırma yapmayan ve eşyalarınızı almam, eki model alamam, gibi bir düşünce izlememektedir. 


Beyaz Eşyalarınızı Nasıl Satabilirsiniz?


Satmak istediğiniz sıfır ve ikinci el beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını firmamıza göndererek fiyat teklifimizi alabilirsiniz. Ya da edeceği değer konusunda genel bir bilgi talep edebilirsiniz. Böylece hem adresinize gelmeden değerini öğrenmiş olacaksınız hem de zaman kaybı yaşamamış olursunuz. Bu teklifi olumlu değerlendirebilirsiniz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının hemen akabinde aynı gün adresinizden eşyaların alınması işlemi bile gerçekleştirilebilir. 


Batıkent ikinci el beyaz eşya alanlar olarak firmamızın diğer iletişim yollarını da kullanarak satmak istediğiniz eşyalarınız için iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda 7\24 hizmet sunan çağrı merkezlerimizle de görüşebilirsiniz. Kararınızda kesin bir sonuca verdiğiniz da ise firmamız sizin bulunduğunuz adresin kapısına kadar gelerek size hiçbir zahmet yaşatmadan eşyalarınızı alacaktır.    

Benzer Konular

SIFIR BEYAZ EŞYA ve İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA SATMAK İÇİN