Vizyonumuz

Vizyonumuz


Vizyonumuz


Küçük ev aletleri, beyaz eşya sektöründe, uluslararası ve yerli markaların da sizlerle buluşturulmasını sağlamaktadır. Müşterilerimizin hayatına katkı sağlamak amacıyla çıktığımız yolda Ankara ilinde hizmetlerini sürdüren firmamız köklü beyaz eşya üreticisi olarak önde gelen markalardan biri olmaktadır.  Evlerinizi sıfır ayarında ürünlerle uygun fiyata dizme amacıyla çıktığımız yolda ikinci el olarak artık kullanmadığınız eşyalarınızı da yüksek rakamlara satın almaktayız. Beyaz eşya, ankastre set, küçük ev aletleri, elektrikli süpürgeler gibi geniş ürün ağına sahip firmamız bizleri tercih eden müşterilerimize pek çok avantajı da sağlamaktadır.  Fonksiyonellikle dayanıklılığı birleştirdiğimiz ürünlerimizle başarımızı her geçen gün daha da ileri taşıyarak en işlevsel ve yalın haliyle sıfır ayarında, uygun fiyata olan ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.  Ankara ikinci el beyaz eşya alan yerler arasında hizmet veren firmamız sektörde uzun yıllardır çalışmaları ile adından söz ettirmektedir. Tüketicilerimize ise artı özelliklerimizin tadını çıkarmak kalmaktadır. Kaliteli ürünleri, memnun müşteri ilişkilerimizle birleştirerek firma prestijimizi de sürekli artırmayı amaçlıyoruz. Uluslararası alanda ülkemizi iyi şekilde temsil ederek yenilikçi iş fırsatları da getirerek dolaylı ve direkt istihdamı da geliştirmeyi amaçlıyoruz. Müşterilerimiz için cirolarımızı ve pazarlarını geliştirmede çözüm ortağı olarak hizmetlerini sürdüren firmamız dayanıklı ev aletlerini sizlere sunmanın mutluluğunu taşımaktadır. Vizyonumuz yaptığımız işlerin kaliteli şekilde, uygun rakamlara, kısa sürede, uygun rakamlara sunulmasını sağlamaktır. Uzman ekibimizle klima, beyaz eşyalarımızla yaşam standartlarımızı yükselten cihazlarımızla hayatınızda problem çıkarmasını engelliyoruz. İnsanlarımızın da rahat koşullarda yaşamasına yardımcı olarak yüksek kaliteyi sağlıyoruz. En iyi ekipman ve ekiple çalışmak hedefimiz olup rakiplerimizin örnek aldığı firma olma, sektörde güvenilir ve saygın bir firma haline dönüşmesini sağlamak amacıyla gereken çabayı göstermek için çalışmaktayız.  Ankara da beyaz eşya satmak istediğinizde firmamıza uğrayarak rakam almanız yararınıza olacaktır. Her gelir düzeyi ve kesimden, sosyal statülerden insanlarımızın da çağdaş, güvenilir yaşam alanlarımızdan faydalanmasını sağlamak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


İkinci el eşyalarınızı alarak kolay ulaşılabilen çalışmalarımızla profesyonel ekibimizle eşya alım hizmetlerimizi de geliştirmekteyiz. Değerli olmayan eşyalarınız başkasının önemli ihtiyaçları olabilmektedir. Firmamızın ikinci el eşya hizmetleriyle alıcılar ve satıcılar da memnun kalmaktadır. Ankara beyaz eşya alanlar arasında olan firmamız sektörde öncü kuruluş olarak ürünlerinizi ederi fiyatta almaktadır. Karşılıklı anlaşılma sonucunda ikinci el eşyalarınız da kendi araçlarımızla teslim alınmaktadır. Ankara spot ikinci el eşya alım ve satım alanında hizmetlerimizle en iyi ikinci el eşya alanlar arasında iyi fiyat veren verme olmanın gururunu yaşamak da vizyonumuzdur.  Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalardır. İkinci el beyaz eşya ve spot alımlarınızda maksimum fayda sağlayan çalışmalarımız kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızla devam etmektedir. Böylelikle hem spot hem ikinci el beyaz eşya alımınızda sıfır ayarında kaliteli ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Sıfır ayarında ürünler sunan firmamız müşteri memnuniyetini önemseyerek insan kazanma anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.


İkinci el ürünlerinizi alırken mağduriyet yaşamanızın önüne geçmek için satın alırken yüksek rakamlar veriyoruz. Hem ikinci el hem sıfır ürün piyasasına hakim olan firmamız haklarınızı da savunmaktadır. Şirket politikası olarak belirlediğimiz kalite anlayışıyla 20 yıllık deneyim, uygun fiyat, yüksek memnuniyet garantisi sunuyoruz. Evinizin ihtiyacı olan ürünleri de uygun fiyata bulabilir ve satış, alışlar için süreç oldukça kolay olmaktadır. 2. el ürünlerinizde defo, spot olması halinde de aynı şekilde garantili şekilde sunulmaktadır. Sektörde bilinen firma olan kuruluşumuz yıllardır bilinmesiyle ihtiyacınızın fazlası eşyalarınızı anında nakite çevirerek sorun yaşamanızın da önüne geçmektedir.

SIFIR BEYAZ EŞYA ve İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA SATMAK İÇİN